KONST / Litografier / Färglitografi 12213545
nr 1221 3545
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1984, numrerad 45/150. Motivet: 48x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:39:24
3/12 18:01:49
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas